کشف 85 درصد از پرونده‌ها در حوزه فضای مجازی

 • کشف 85 درصد از پرونده‌ها در حوزه فضای مجازی
  فرمانده نیروی انتظامی گفت: از آنجا که فعالیت در شبکه‌های مجازی افزایش پیدا کرده است، پلیس فتا آمادگی مقابله با تخلفات در حوزه فضای مجازی را دارد.

  به گزارش مردم سالاری، سردار حسین اشتری در سفر به استان آذربایجان غربی افزود: در خصوص وضیعت امنیتی در مرزها باتوجه به تعاملات خوبی که با سپاه و قرارگاه حمزه الشهدا و استفاده از ظرفیت همه دستگاه‌ها داشتیم وضعیت خوب و قابل قبولی در مرزهای شمال غرب کشور حاکم است و امیدواریم این امنیت روز به روز ارتقاء یابد.

   وی نظارت و بازرسی از عملکرد فرماندهی مرزبانی و انتظامی، ارتقاء بنیه دفاعی، عملیاتی، انتظامی و اطلاعاتی همه نیروها، جمع بندی اقدامات و ارائه آن از طرف فرماندهان را از دیگر اهداف این سفر ارزیابی کرد و افزود: در آذربایجان غربی اقدامات مناسبی انجام گرفته و در امور محوله پیشرفتهایی نیز داشته ایم، همچنین مواردی را نیز به عنوان نقصان مورد تأکید قرار دادیم.

  فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: هم اکنون هماهنگی مناسبی بین قرارگاه حمزه سیدالشهدا سپاه و نیروهای مرزبانی و انتظامی در آذربایجان غربی دیده می‌شود که باعث شده از ظرفیت همه دستگاهها در جهت تأمین امنیت استفاده شود.

  اشتری تصریح کرد: مرزهای کشور را هم از لحاظ فیزیکی و انسداد و هم از لحاظ حضور نیروها و یگانها و همچنین از طریق تجهیزات روز به کنترل درآورده و بر آنها نظارت داریم.

   اشتری اظهار کرد: تجهیزات خوبی جهت نظارت و کنترل مرزها تهیه شده است که امیدواریم امنیت و آرامش را برای مردم در پی داشته باشد. وی درباره برخی انتظارات عمومی از پلیس گفت: به دلیل اینکه نیروی انتظامی در دسترس همه است و مردم نیز توقع دارند که ناجا خواسته‌هایشان را برآورده کند اما ضروری به نظر می‌رسد هر کاری از مسیر خودش پیگیری شود.

  براساس گزارش سایت پلیس، اشتری با اشاره به اینکه فعالیت در شبکه‌های مجازی افزایش پیدا کرده است، گفت: پلیس فتا آمادگی مقابله با تخلفات در حوزه فضای مجازی را داشته و در 85 درصد موارد پرونده‌ها را کشف و با هماهنگی قضائی با آنها برخورد می‌کند.